S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Kolik bílkovin naše tělo potřebuje?

Bílkovina (nebo také protein) je látka, která je pro naše tělo velice důležitá. Pokud tělu chybí, trpí tím nejen naše zdraví, ale i tělesná stavba. Existují však velice odlišné názory na to, kolik bílkovin skutečně potřebujeme. Většina oficiálních výživových organizací doporučuje poměrně mírný příjem bílkovin.

DRI (dietní referenční příjem) je 0,8 gramu bílkoviny na kilogram tělesné hmotnosti. To představuje:

* 56 gramů pro průměrného muže

* 46 gramů pro průměrnou ženu
 

Je to nedostatečné množství


Ačkoli toto malé množství může stačit, aby se zabránilo zřejmému nedostatku, studie ukazují, že to není zdaleka dostatečné množství k zajištění optimálního zdraví a tělesného složení. Správné množství bílkovin pro každého jednotlivce závisí na mnoha faktorech, včetně úrovně aktivity, věku, svalové hmoty a současného zdravotního stavu. Dostatečné množství bílkovin je potřeba zejména, pokud sportujete a je vaším cílem nárůst svalové hmoty.
 

Proč jsou pro naše tělo bílkoviny tak důležité?


Jsou hlavní stavební látkou našeho těla, které je používá pro tvorbu svalů, šlach, orgánů i kůže. Proteiny se také podílejí na tvorbě enzymů, hormonů, neurotransmiterů a různých drobných molekul, které slouží k důležitým funkcím. Skládají se z malých molekul, které nazýváme aminokyseliny. Některé z těchto aminokyselin mohou být produkovány tělem, zatímco jiné musíme dodat ze stravy.

Proteiny jsou nejen o množství, ale i o kvalitě. Ideální jsou bílkoviny živočišné obsažené v masu, rybách, vejcích a mléčných výrobcích.

 

Každý sportovec by měl mít dostatek bílkovin. Ať už aktivně sportujete nebo posilujete, skvělým zdrojem bílkovin jsou kvalitní proteinové doplňky. V naší nabídce si jistě vyberete, obzvláště chutné a účinné jsou proteinové nápoje, které si můžete dopřát po těžkém tréninku. Pomáhají podporovat nárůst svalové hmoty při cvičení.

Proteiny jsou důležité i při redukční dietě. Abychom zhubli, potřebujeme méně kalorií. Konzumací bílkovin dojde ke zvýšení rychlosti metabolismu a snížení chuti k jídlu, neboť dobře zasytí.

Větší příjem bílkovin potřebují i lidé, kteří jsou fyzicky aktivní – mají fyzicky náročnou práci, aktivně sportují nebo se zotavuj í po zranění.

 

Může Vás zaujmout například:

100 % Whey Protein + šejkr + 4x vzorek ZDARMA!
Ultra Speed 80 Fair Power 2000g
Essential CFM Evolution 2250g
100 % Whey Protein 920g
Ultra Speed 80 Fair Power 1000g

Zpět do magazínu
Nahorů