S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Správná výbava na koloběžku ochrání vaše zdraví

Jízda na koloběžce je zdravá sportovní aktivita. Při jejím provozování bychom však měli dbát na bezpečnost a to nejen při jízdě.

Jakou výbavu zvolit pro "koloběžkování"


Tím nejvíce důležitým bezpečnostním prvkem je samozřejmě helma. Dále pak jsou to chrániče na kolena i lokty.

* Helma

Podle našich platných legislativních předpisů musí helmu používat každý účastník silničního provozu do věku 18. let. Měla by se však stát samozřejmostí i pro ostatní účastníky.

Pro běžnou jízdu na koloběžce postačí silniční či MTB přilba. Chcete – li provozovat adrenalinové výlety, pořiďte si raději freeride nebo DH přilbu, která ochrání i obličejovou část hlavy.

Velikost helmy závisí na obvodu hlavy. Pří jejím nákupu mějte na paměti, že by měla mít dostatek větracích otvorů a kvalitní zapínací mechanismy. Není potřeba kupovat žádnou helmu speciální. Klidně můžete použít helmu na kolo. Pokud chcete vypadat v helmě stylově, nabízí se vám model Bestial Wolf Blackskull.
 

* Chrániče kolen a loktů

Díky chráničům můžete zabránit nejen odřeninám, ale i vážnějším zraněním dolních i horních končetin. Naše nabídka zahrnuje ty nejdůležitější chrániče, které vás při pádu ochrání.

Při jejich výběru mějte na paměti, že čím budou kvalitnější, tím větší pohodí a ochranu vám poskytnou. Měly by být vyrobeny z kvalitního a prodyšného materiálu.

* Rukavice s výstelkou

Jsou velmi praktické neboť uleví vašim dlaním a to především v nerovném terénu a případně zmírní následky při pádu. Za nás můžeme doporučit Ennu rukavice BLVD.


* Vhodná obuv

Vhodná obuv, a to především sportovní, zabrání případným zraněním a to především kotníku. Ideální volbou je obuv běžecká. Velkou roli však hraje terén, ve kterém se budete na koloběžce pohybovat. Také výška podrážky je důležitá, čím je vyšší, tím více energie musíte vynaložit.
 

Buďte vidět

Když se setmí nebo je špatná viditelnost, platí pro koloběžku stejná bezpečnostní opatření, jako pro cyklisty, je zapotřebí být vidět. Mezi základní bezpečnostní prvky, které vás zviditelní, patří odrazky, blikačky, případně reflexní bezpečnostní vesta. Nejjednodušším řešením jsou například reflexní pásky, které snadno připevníte.
 

Může Vás zaujmout například:

Chilli in-mold modrá helma
Ennu rukavice Bombhill Velikost: M
Bestial Wolf Blackskull dětská helma (XXS-S)
Nokaic chrániče
Chilli in-mold Urban Junge helma


Zpět do magazínu
Nahorů