S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Vyrazte na kolo i se psem

Jste vášnivý cyklista, ale zároveň i pejskař? Obojí lze spojit dohromady. Mějte však na paměti, že pro mladé psy (zhruba do jednoho roku) a psy starší či se zdravotními potížemi není tato aktivita vhodná. Pokud budete postupovat správně, budete mít radost z jízdy nejen vy, ale i váš čtyřnohý miláček a oba si cyklistiku a společné vyjížďky do přírody zamilujete.

Bezpečnost především


Při jízdě je velice důležitá bezpečnost a to nejen vaše, vašeho pejska, ale i lidí kolem vás. Proto je důležité dodržovat několik pravidel:

* Před výukou běhu u kola pes musí zvládat základní povely a chůzi u nohy. Také by neměl mít strach z běžného provozu.

* Nesmí jej rozptylovat okolí a to především cizí psi, kočky či míjející lidé.

* Pes musí zvládat základní povely speciálně určené pro běh u kola. Patří mezi ně povel "ke kolu" a povely pro zastavení, odbočení doprava či doleva. Samozřejmostí je absolutní poslušnost pejska.

* Je potřeba pořídit si speciální vodítko, které se upevňuje pod sedlo nebo k zadnímu kolu. Vhodný je i vodící pružinový držák. Pes má na vodítku větší volnost, lépe se pohybuje a vyhýbá překážkám. Dobrou variantou je postroj, který je pro psa bezpečnější a pohodlnější než obojek.

* Zpočátku kolo pouze voďte, aby si pes zvykl na neobvyklý druh pohybu.

* Psa vždy držte u střední části kola, v žádném případě vás nesmí předběhnout.

* Přizpůsobte tempo i délku trasy.

* Mějte u sebe vždy dostatek vody. * Pro bezpečnou jízdu vždy používejte cyklistickou helmu.

* Vybírejte vhodný terén. Ideální jsou pole, louky, lesy nebo zpevněné cesty. Pro ně je vhodné trekové kolo nebo kolo horské. V naší nabídce najdete všechny druhy kol.

* V žádném případě nevybírejte trasy vedoucí po silnici. Povrch není vhodný pro psí tlapky a nesvědčí ani kloubům. Navíc by mohla hrozit srážka s automobilem a běhání se psem u
 

Může Vás zaujmout například:

Tretry Crono Road CR2 2017 White
Cross kolo Apache Teepee 2017
Kolo MTB Apache Manitou 27,5" C1 2016
Horské kolo - MTB Apache M1 2014
Cyklistická helma Limar 505 Flash Orange

Zpět do magazínu
Nahorů