S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Stimulanty a energizéry

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

Skladem, vybrané varianty

  747 0

 

747 0€

 

41 0€

Stimulanty a energizéry

Energie je důležitá pro všechny, natož pro sportovce. Ti potřebují často jak se říká "dobít baterky", tedy doplnit energii po náročném výkonu. Nespoléhejte na různé "zázračné" energy drinky. Když doplnit energii, tak kvalitně a efektivně. Máme pro Vás speciální přípravky k doplnění energie, kofein v nich nechybí. Ale jsou v nich též další látky podporují nabuzení a regeneraci energie. Mezi tyto látky patří například taurin, extrakt z gaurany nebo beta-alanin. To vše podporuje rychlé doplnění potřebné energie. Vhodné užívat před výkonem i po něm. Vybrat si můžete z mnoha praktických balení kapslí, včetně želatinových. Také tyto přípravky k doplnění energie jsou pouze doplňkem sportovní výživy a nenahrazují jídlo jako takové. Při správném užívání jsou bezpečné a jejich složení je navrženo optimálně k daným účelům. Každý sportovec potřebuje občas dodat novou energii po výkonu nebo naopak před ním jako stimulant, podobně jako anabolizéry.

Nahorů